Johny Colebring oljemålning

396788

JOHNY COLEBRING (född 1920): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 80x70 cm

Fack 23

Johny Colebring oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2657022
2661004
750
2657022
700
2660993
650
2657022
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.