Madeleine Quist Odgren oljemålning

396787

MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): "Den ouppnåeliga", signerad och daterad Madeleine -86, olja på duk, ca 54 x 65 cm

Fack 22

Budhistorik (2 bud)

2661054
2660765

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.