Kalr Lindström Porslin Rörstand

396783

KARL LINDSTRÖM, ask med lock, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, märkta KL, dekor av blommor, askens diameter ca 14 cm

Tillverkning defekt/ nedslipade nagg invändigt

Keramik/Porslin

Monter 2

Budhistorik (5 bud)
2660849
550
2658442
500
2658442
2656206
2656206

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.