Salkar bägare gräddkanna sockerskål silver

396781

SALTKAR, BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, SERVETTRINGAR, SKÅL, DOSOR, mm, silver, 1900-tal, vikt exkl glasinsats ca 480 g

Slitage, gravyrer, bucklor

Silver

Monter 1

Budhistorik (13 bud)
2661042
2660200
2661041
2660200
1 900
2661040
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.