Supkopp Moskva

396780

SUPKOPP, silver, oidentifierad mästare AA Moskva 1779, punsad dekor, spår av invändig förgyllning, höjd ca 3,5 cm, vikt ca 40 g

Slitage. mindre bristning

Silver

Monter 2

Supkopp Moskva

Budhistorik (25 bud)
2660949
2660972
2660949
1 400
2660964
1 400
2660949
1 300

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.