Göran Brunius oljemålning

396778

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Modell, signerad Göran Brunius, olja på pannå, ca 122x54 cm

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2658208
500
2658200
450
2658121
2658199
2658121

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.