Väggur Engström

396771

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, slagfunktion, höjd ca 67 cm, nyckel och pendel medföljer

Skadat glas, ytskador

Klockor/Ur

Rum 16

Väggur Engström

Budhistorik (10 bud)
2659604
700
2659623
650
2659604
600
2656912
550
2656912
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.