Kustmotiv oljemålning

396766

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv, monogramsignerad och daterad AÖ 1925, olja på duk, ca 65x101 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 36

Kustmotiv oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2659525
2659513
950
2659524
900
2659513
850
2658994

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.