Tårtkniv Hans Hansen

396764

SKEDAR, TÅRTKNIV, Hans Hansen, TÅRTSPADE, KNIVAR, SLEV, KAKTÄNGER, silver, 1900-tal, vikt exkl knivar ca 1350 g

Slitage, gravyrer förekommer

Silver

Monter 1

Tårtkniv Hans Hansen

Budhistorik (8 bud)
2661110
4 200
2660933
2659159
3 800
2660198
3 600
2659159
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.