Soppslevar

396761

SOPPSLEVAR, 2 st, 1800-tal, silver, svärtat träskaft med benknopp, oidentifierad stämplar, längd ca 44 cm

Gravyrer, slitage, bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 2

Soppslevar

Budhistorik (8 bud)
2661065
600
2658679
550
2658302
500
2658678
500
2658302
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.