Spegellampetter mässing

396759

SPEGELLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, behängda med prismor, för 1 ljus vardera, höjd ca 39 cm

Slitage, spegelglaset anlupet

Diverse, Belysning, Metall

Spegellampetter mässing

Budhistorik (17 bud)
2659614
1 900
2659485
1 800
2659485
1 700
2657802
1 600
2657802
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.