Ljusstakar mässing

396757

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, för 3 ljus, stämplade OBa, 1970-tal, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

Diverse, Belysning, Bordslampor

Monter 2

Ljusstakar mässing

Budhistorik (16 bud)
2657079
2 600
2660635
2 400
2657079
1 900
2658923
1 800
2657079
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.