Carl Fagerlund golvlampa

396755

CARL FAGERLUND, golvlampa, Orrefors, 1960-tal, metall och glas, textilskärm, höjd ca 145 cm

Fot med mindre nagg

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 15

Carl Fagerlund golvlampa

Budhistorik (9 bud)
2661043
700
2661075
650
2661043
600
2661073
550
2661043
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.