Bent Boysen fönsterlampor

396754

BENT BOYSEN, "Duett", fönsterlampor, 1 par, mässing, Ikea, 1970-tal, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Design

Hylla 6

Bent Boysen fönsterlampor

Budhistorik (4 bud)

2655493
450
2653211
2655492
2653211

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.