Soffa NK 1960-tal

396750

NORDISKA KOMPANIET, soffa, 1960-tal, sits i textilklädsel med benställning i ek, lösa plymåer, höjd ca 80, 210x85 cm

Smärre slitage

Rum 11

Soffa NK 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

2651911
2016-07-14 14:50:09

2016-07-21 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.