Skåp i teak

396747

SKÅP, valnöt, 1900-talets mitt, två pardörrar med bakomliggande hyllinredning, två lådor, höjd ca 172, 105x42 cm

Slitage, underskåpets hyllplan lösa

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Skåp i teak

Budhistorik (4 bud)

2659575
550
2659350
500
2659350
2657066

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.