Carl Malmsten trädgårdsstolar

396745

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", trädgårdsstolar, 4 st, 1960-tal, sitthöjd ca 40 cm

Visst slitage

Diverse, Design, Temaauktion

Carl Malmsten trädgårdsstolar

Budhistorik (14 bud)
2659490
5 200
2659425
5 000
2659425
4 800
2659465
4 600
2659425
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.