Lars Oluf Kolsrud oljemålning

396740

LARS OLUF KOLSRUD (f. 1951): "Älgkalv", signerad LOF, 1990-tal, olja på pannå, ca 40x49 cm

Tavelvagn 15

Lars Oluf Kolsrud oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2659858
2659278
2659278

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.