Gösta fogstedt

396732

GÖSTA FOGSTEDT (född 1906): Människor vid strand, daterad och signerad G. FOUGSTEDT 56, olja på duk, ca 39x119 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Gösta fogstedt

Budhistorik (15 bud)
2659822
1 600
2659820
2659820
1 400
2659819
1 300
2659818

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.