Bägare vas och skål silver

396731

BÄGARE, VAS, SKÅL, silver, 1900-tal, höjd ca 5-19 cm, silvervikt ca 270 g

Slitage

Silver

Monter 8

Bägare vas och skål silver

Budhistorik (11 bud)
2659809
2657882
2659808
2657882
950
2659807
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.