Lena Linderholm litografi

396730

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Kvinna i hängmatta, signerad Lena A Linderholm88/175, färglitografi, ca 64x49 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 42

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (15 bud)
2659375
950
2659458
900
2659375
850
2659442
2659375
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.