Oidentifierad konstnär

396729

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal) komposition med boklärd signerad med monogram (möjligen AE) samt följt av något som kan vara ett årtal, olja på ekpannå, ram i barockstil, dagermått ca 20 x 17 cm.

Några repor på den målade ytan

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
2659872
950
2659398
850
2656163
2656162
750
2652673
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.