Anders Wallin akvarell

396727

ANDERS WALLIN (f. 1953): Liggande modell, signerad och daterad Anders Wallin 1998, akvarell, ca 24x33 cm

Fack 50

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (1 bud)

2653444
2016-07-15 17:41:38

2016-07-21 kl 21:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.