Vägglampett Glössner

396723

GLÖSSNER, vägglampett, signerad och daterad Glössner 1944, råglas i relief, dekor med fisk och sjögräs, monterad i mässingsstomme, höjd ca 30x23 cm

Ytslitage

Belysning, Vägglampor

Monter 6

Vägglampett Glössner

Budhistorik (14 bud)
2660112
1 400
2660129
1 300
2660112
2659627
2659423
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.