Alain Berck-Vitz

396722

ALAIN BERCK-VITZ (f. 1953): Mask, signerad ABV, numrerad 1/99, carborundum, ca 74x46 cm

Fack 36

Alain Berck-Vitz

Budhistorik (13 bud)
2652682
900
2651945
850
2652681
2651945
750
2652680
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.