Sängbord mahognyfanér

396719

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, fanerade i mahogny, låda i sargen, tidningshylla, höjd 54, 42x35,5 cm

Rum 5

Sängbord mahognyfanér

Budhistorik (5 bud)
2654367
2655089
2654367
2654254
2654254

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.