Sidobord 1930/40-tal björk

396717

SIDOBORD, björk, 1930/40-tal, med råglasskiva, flätad tidningshylla, höjd ca 49, 70 x 37 cm

Bruksslitage, fötter med mindre avslag

Rum 4

Sidobord 1930/40-tal björk

Budhistorik (15 bud)
2659486
2655944
1 400
2655577
1 300
2653185
2653150

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.