Badrumsartiklar 1970-tal i teak

396714

HAFA, badrumsartiklar, 6 dlr, 1970-tal, massiv teak och förgyllda beslag, bestående av glashållare, badhanddukshållare samt 3+1 handdukshållare, etikettmärkta HAFA Sweden

Bruksslitage

Diverse

Budhistorik (3 bud)

2659374
2655964
2655963
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.