Oljemålning 1700-tal

396711

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Kvinna som plockar fågel, olja på ekpannå, dagermått ca 17 x 14 cm

Några små färgbortfall i kanterna.

Konst, Äldre måleri

Monter 14

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
2659522
2 600
2659389
2 400
2653516
2652788
2652013

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.