Saltkar i porfyr

396710

SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd ca 2 ,5, diameter 6 cm

Nagg

Diverse

Monter 5

Saltkar i porfyr

Budhistorik (7 bud)
2659242
2653987
1 400
2653883
2652632
2652051
850

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.