Färglitografi Gynning Kåks Viksten

396707

GYNNING / KÅKS / VIKSTEN (1900-tal): Komposition, samramad, modellakt, uggla, signerade Lars Gynning, Olle Kåks och Viksten i plåten, färglitografi, ca 38x20 cm

Fack 41

Budhistorik

2016-07-21 kl 17:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.