Stolar i nyrokoko

396705

STOLAR, 1 par, björk, 1800-tal, nyrokoko, rödbetsade, sitthöjd ca 46 cm

En ryggbricka trasig, lagningar, något ostadiga,

Rum 8

Stolar i nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

2659412
2016-07-21 08:03:50

2016-07-21 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.