Ask med lock art deco

396704

ASK med lock, art deco, grönpatinerad mässing, 1930-tal, stämplad FAK (Kronsilver Fabriks AB i Stockholm), höjd ca 5,5, diameter 14,5 cm

Ytslitage

Metall, Diverse

Monter 6

Ask med lock art deco

Budhistorik (10 bud)
2660026
2660025
750
2659894
700
2660023
650
2659894
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.