Stol senbarock

396703

STOL, björk, 1700-talets första hälft, senbarock, genombruten ryggbricka med baluster, sitthöjd ca 50 cm

Slitage

Rum 4

Stol senbarock

Budhistorik (14 bud)
2658123
2654260
2658122
2654260
2654248
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.