Ikon

396699

IKON, i monter, 1800-tal, ca 30x26 cm

Slitage, smärre skador

Konst, Äldre måleri, Diverse

Hylla 4

Ikon

Budhistorik (23 bud)
2659811
1 900
2659320
1 800
2659810
1 800
2659320
1 700
2656685
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.