Örsjö golvlampa

396698

ÖRSJÖ, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 2 st spotlights på benställning, tripod, svartlackerad metall samt mässing, riktbara huvuden, höjd ca 90-140 cm

Visst slitage, en lampsockel defekt, raster med skador

Belysning, Golvlampor, Metall

Rum 15

Örsjö golvlampa

Budhistorik (3 bud)

2659856
2659855
750
2656350

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.