Gustavsberg däribland Lisa Larson

396697

GUSTAVSBERG, skål, relief, stengods, 1900-talets andra hälft, skålen signerad Gustavsbergs Studiohand Lisa Larson, reliefen med inpressad märkning Gustavsberg, skålens diameter ca 27 cm

Keramik/Porslin

Budhistorik (3 bud)

2653483
2652919
2652919

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.