Vägglampa

396691

VÄGGLAMPA, 1960-tal, utdragbar saxmodell, längd ca 25-80 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Vägglampa

Budhistorik (3 bud)

2659377
2658011
2652642

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.