Skål Berndt Friberg

396690

BERNDT FRIBERG, skål, stengods, Gustavsberg, brun harpälsglasyr, signerad friberg Gustavsbergs Studiohand b (årsbokstav), höjd ca 8,5, längd 19 cm

En nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 5

Skål Berndt Friberg

Budhistorik (6 bud)
2659056
600
2655847
550
2659055
550
2655847
2655104

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.