Bordslampa i sten

396689

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, föreställer Nefertiti, kalcitalabaster, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa i sten

Budhistorik (3 bud)

2659313
2657375
2651813

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.