Brosch 1800-tal

396688

BROSCH, silver, 1800-talets andra hälft, i form av blomma, antik- och rosenslipade diamanter, mittsten ca 0,30 ct, blomsterformad, broschnål i guld, bredd ca 2,6 cm, total vikt ca 7 g

Omarbetad, senare broschnål

Guld/Smycken, Övriga smycken

Brosch 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2665349
3 200
2665348
2664534
2 800
2662167
2 600
2658653
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.