Bordslampa Boréns

396686

BORÈNS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, märkt Boréns, höjd ca 56 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampa Boréns

Budhistorik (1 bud)

2659721
2016-07-21 13:55:28

2016-07-21 kl 14:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.