Byrå gustaviansk stil

396685

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 82, 93x73 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

Rum 21

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
2658274
4 800
2658433
4 800
2658274
4 600
2658431
4 400
2658274
4 200

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.