Chiffonje i mahogny nyrokoko

396680

CHIFFONJÉ, pyramidmahogny,1800-talets andra hälft, nyrokoko, överstycke med fällbar front och bakomliggande skrivinredning, höjd ca 148, 110x50 cm

Spricka, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Chiffonje i mahogny nyrokoko

Budhistorik (3 bud)

2659568
2657384
2653885

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.