Slaglåsgevär

396677

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, 1800-tal, björk med smidda järnbeslag, längd ca 130 cm

Bruksslitage, visst bortfall

Vapen/Medaljer

Slaglåsgevär

Budhistorik (15 bud)
2656108
2656107
950
2656106
900
2656105
850
2656104

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.