Martin Emond oljemålning

396674

MARTIN EMOND (1895-1965): "Sista föreställningen", signerad Martin Emond, olja på pannå, ca 75x57 cm

Fack 30

Martin Emond oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2659509
6 400
2659512
6 200
2659509
6 000
2659511
5 800
2659509
5 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.