Karmstolar i skinn

396672

KARMSTOLAR, 1 par, ek, 1900-talets mitt, beige skinnklädsel, pärlspikad sarg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Rum 20

Karmstolar i skinn

Budhistorik (5 bud)
2660147
2 400
2656271
2656271
2652952
2652495

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.