Svenskt Konstnärslexikon

396671

SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, 5 band, 3+2, Allhems Förlag, Malmö, 1950/60-tal, röd halvfranska band

Slitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 22

Svenskt Konstnärslexikon
Budhistorik (9 bud)
2660034
650
2660035
600
2660034
550
2660013
500
2660033
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.