Byrå nyrenässans

396668

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd ca 89, 95x50 cm

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Rum 21

Byrå nyrenässans

Budhistorik (16 bud)
2654800
2659790
2654800
950
2659788
900
2654800
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.