Byrå senempire

396667

BYRÅ, björk, 1800-talets mitt, senempire, fyra lådor, höjd ca 106, 98x49 cm

Slitage, dekorbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå senempire

Budhistorik (20 bud)
2659917
1 700
2659913
1 600
2659908
2659912
2659908
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.